długoterminowy, KRÓTKOTERMINOWY,
MIESZKANIOWY, KOMERCYJNY

WYNAJEM

OFERTY
WYNAJEM
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
POŚREDNICTWO NIERUCHOMOŚCI
USŁUGI

WYNAJEM MIESZKANIOWY

Tworząc firmę Vestalia Property uważnie przyglądaliśmy się lokalnym potrzebom rynku. Korzystając z naszych doświadczeń zdobytych w agencjach nieruchomości dostrzegliśmy jak bardzo istotne są relacje z klientem w długim okresie.

Proces wynajmu mieszkaniowego wymaga cierpliwości i spokoju. Dzięki skrupulatnej analizie potrzeb klienta jesteśmy w stanie precyzyjnie sprostać wymaganiom. Pomagamy w dostosowaniu nieruchomości i przygotowaniu oferty wynajmu opartej na narracji korzyści. Prowadzimy negocjacje i wspieramy w przygotowaniu umowy.

Wynajmijmy wspólnie Twoje cztery kąty.
Zapraszamy do kontaktu.

WYNAJEM KOMERCYJNY

Szukasz atrakcyjnej przestrzeni biurowej? Planujesz otwarcie lokalu gastronomicznego? Interesuje Cię sklep w dobrej lokalizacji?

Bieżące śledzenie trendów na rynku nieruchomości sprawia, że Vestalia Property posiada świeże informacje o dostępnych przestrzeniach pod wynajem komercyjny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy skrupulatnie ocenić atrakcyjność lokalu i zaopiniować ekonomiczną opłacalność inwestycji.

Wsłuchujemy się w potrzeby Twojego przedsiębiorstwa z zaangażowaniem uczestnicząc w procesie poszukiwania idealnej przestrzeni. Cenimy sobie indywidualne podejście do klienta i otwartość w relacjach. Dzięki czemu rzetelnie reprezentujemy Cię podczas negocjacji i asystujemy w zmaganiach z biurokracją.

Znajdźmy lokal, w którym Twój biznes nabierze skrzydeł.
Porozmawiajmy o współpracy.

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Budując nasze profesjonalne relacje w oparciu o zaufanie współpracujemy firmą z IRS Apartments. Poznaj szeroką ofertę luksusowych apartamentów, ośrodków SPA i wynajmu jachtów w Trójmieście.

APARTAMENTY

OŚRODKI SPA

CZARTER JACHTÓW

KOD PROMOCYJNY

Skorzystaj z indywidualnej oferty specjalnej w biurze IRS Apartments.

Podając hasło VESTALIA w recepcji lub podczas rezerwacji online, otrzymasz 3% rabatu.