długoterminowy, KRÓTKOTERMINOWY,
MIESZKANIOWY, KOMERCYJNY

WYNAJEM

WYNAJEM MIESZKANIOWY

Tworząc Biuro Nieruchomości Vestalia Property, uważnie przyglądaliśmy się lokalnym potrzebom rynku. Korzystając z naszych doświadczeń zdobytych w agencjach nieruchomości, dostrzegliśmy jak bardzo istotne są relacje z Klientem w długim okresie.

Proces wynajmu mieszkań wymaga cierpliwości i spokoju. Dzięki skrupulatnej analizie potrzeb Klienta jesteśmy w stanie precyzyjnie sprostać wymaganiom. Pomagamy w dostosowaniu nieruchomości i przygotowaniu oferty wynajmu mieszkania opartej na narracji korzyści. Prowadzimy negocjacje i wspieramy w przygotowaniu umowy.

Wynajmijmy mieszkanie wspólnie.
Zapraszamy do kontaktu.

 

WYNAJEM KOMERCYJNY

Szukasz do wynajęcia atrakcyjnej przestrzeni biurowej? Planujesz otwarcie lokalu gastronomicznego? Interesuje Cię najem lokalu na sklep w dobrej lokalizacji? A może chcesz świadczyć usługi? Szkoła językowa, usługi fryzjerskie czy kosmetyczne? A może sklep dla piłkarzy, akrobatów czy pływaków?

Bieżące śledzenie trendów na rynku nieruchomości sprawia, że agencja nieruchomości Vestalia Property posiada świeże informacje o dostępnych przestrzeniach pod wynajem komercyjny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy skrupulatnie ocenić atrakcyjność lokalu i zaopiniować ekonomiczną opłacalność inwestycji.

Wsłuchujemy się w potrzeby Twojego przedsiębiorstwa z zaangażowaniem uczestnicząc w procesie poszukiwania idealnej przestrzeni. Cenimy sobie indywidualne podejście do Klienta i otwartość w relacjach. Dzięki czemu rzetelnie reprezentujemy Cię podczas negocjacji i asystujemy w zmaganiach z biurokracją.

Znajdźmy lokal, w którym Twój biznes nabierze skrzydeł.
Porozmawiajmy o współpracy.

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, biuro nieruchomości Vestalia Property ma w swojej ofercie najmu szeroką gamę luksusowych apartamentów, ośrodków SPA i wynajmu jachtów w Trójmieście, nad Morzem Bałtyckim czy na Mazurach.

APARTAMENTY

OŚRODKI SPA

CZARTER JACHTÓW